Інтернет агентство Афіна
Подзвоніть нам Подзвоніть нам: Напишіть нам Напишіть нам:
(0332)29 90 75
(050)240 00 87
(067)332 24 57
Інтернет агентство Афіна Розробка сайтів

Розробка сайтів

Розробка сайтів«Інтернет агентство Афіна» здійснює розробку «під ключ» сайтів будь-якого рівня складності, від сайтів - візиток до потужних Інтернет - порталів. Також для наших клієнтів здійснюємо розробку таких інформаційних та інтерактивних продуктів як внутрішні корпоративні Інтранет сайти, програмні додатки та модулі.

Ми пропонуємо своїм клієнтам повний сервіс у створенні рішень на платформах (CMS) з відкритим кодом Drupal та Joomla. Перелік послуг охоплює увесь життєвий цикл сайту: розробка технічного завдання, реалізація, дизайн, впровадження рішень, пошукова оптимізація, технічну підтримку та супровід.

Перевагою CMS з відкритим кодом Drupal та Joomla є широкий вибір готових модулів та компонентів, що зменшує вартість розробки сайту, а архітектура цих систем, що побудована на принципах програмного забезпечення з відкритим кодом надає замовнику незалежність від агентства чи то студії яке розробило сайт. В той же час, агентство здійснює розробку спеціалізованих модулів для CMS Drupal, що дає змогу ефективно вирішувати побажання замовника та створювати швидкі та зручні сайти.

drupal

 

Joomla

phpcssjavascript

 

Також для наших клієнтів агентство надає повний комплекс послуг по підтримці та пошуковій оптимізації сайту:

  • Послуги по технічному супроводу сайту. Моніторинг сайту, оперативне вирішення технічних проблем та консультації замовника. Проведення комплексу робіт по забезпеченню надійної роботи сайту.
  • Для клієнтів, що обрали послугу по технічному супроводу сайту, надається послуга хостінгу (Розміщення на серверах в мережі Інтернет) по дуже привабливій ціні.
  • Пошукова оптимізація сайту (SEO). Оптимізація внутрішньої структури сайту, контенту.

Прайс-лист на послуги по розробці та підтримці сайтів.

Назва послугиЦіна (грн.)Характеристики послуги
Розробка сайтів
Створення сайту підприємства від 3000 грн. Корпоративний сайт не лише розмістить в мережі інформацію про ваше підприємство, а й дозволить детально ознайомити клієнтів з повним переліком ваших товарів та послуг. Корпоративний сайт - це повноцінне представництво вашої компанії в глобальній мережі. Містить необмежену кількість сторінок, фотогалереї. Розміщення каталогу продукції та послуг, прайс-листів. Включено систему управління сайтом – ви самі зможете змінювати інформацію.
Створення Інтернет-магазину від 6000 грн. Інтернет-магазин – це сайт, що забезпечує продажі безпосередньо в глобальній мережі. Містить детальний перелік товарів і послуг та інструменти для здійснення користувачем покупок і платежів. Містить необмежену кількість сторінок, фотографій. Включено систему управління сайтом – ви самі зможете змінювати інформацію.
Створення Інтернет-порталу договірна Це складний Інтернет-ресурс (сайт або мережа сайтів), що надає багато сервісів користувачам. Розрахований на велику кількість користувачів та на обробку великих обсягів інформації.
Супровід сайту
Повний сервіс по підтримці сайту договірна Включає:
  • Розміщення сайту на сервері агентства (хостінгу).
  • Моніторинг роботи сайту.
  • Технічний супровід сайту (перевірка працездатності, поновлення версій програмних модулів, резервне копіювання інформації, супровід баз даних MySQL, відновлення роботи сайту).
  • Адміністрування сайту (додавання нових розділів, пунктів меню, інформаційних блоків, тощо).
 

header_call_usЗателефонуйте нам та обговоріть з фахівцем Інтернет агентства Афіна всі Ваші питання по розробці сайтів, отримати більше інформації про можливості для Вашого бізнесу

Підтримка наших клієнтів

  • Надання хостингу сайтам наших клієнтів
  • Навчання користувачів
  • Технічне обслуговування

Надання хостингу

Надання хостингу Для наших клієнтів ми можемо запропонувати послугу хостингу на серверах, що знаходяться за кордоном України.

Навчання користувачів

Ми проводимо навчання для користувачів сайтів, що розробляємо

Технічне обслуговування

Design templateМи завжди готові допрацювати сайти наших клієнтів

З усіх питань звертайтеся:

Телефон: +3(0332)29-90-75
E-mail: post@athena.org.ua
Skype: ihor.master