Інтернет агентство Афіна
Подзвоніть нам Подзвоніть нам: Напишіть нам Напишіть нам:
(0332)29 90 75
(050)240 00 87
(067)332 24 57

Про нас

about«Інтернет агентство Афіна» - це перше цифрове агентство повного циклу, що працює на ринку Волинської області. В нас ви отримаєте повний комплекс послуг по просуванню вашого бізнесу в глобальній мережі.

Основні напрямки нашої діяльності:

Реклама в мережі Інтернет

На замовлення клієнтів організовуємо рекламу на популярних сайтах, в пошукових системах, соціальних мережах. Розміщення реклами – від окремих банерів до комплексної рекламної компанії в мережі Інтернет.

Основні рекламні інструменти, що пропонує агентство:

  • Спеціалізовані рекламні пакети на сайтах для просування вашої компанії.
  • Банерна реклама.
  • Контекстна реклама в пошукових мережах.
  • Оптимізація сайтів під пошукові системи.

Детальніше про наші послуги щодо реклами в Інтернет...

Розробка сайтів

Агентство здійснює розробку «під ключ» будь-яких інформаційних та інтерактивних продуктів (сайтів, внутрішніх корпоративних систем, додатків, програмних модулів).

Ми пропонуємо своїм клієнтам повний сервіс у створенні рішень на платформі з відкритим кодом Drupal та Joomla. Перелік послуг охоплює увесь життєвий цикл сайту: розробка технічного завдання, реалізація, дизайн, впровадження рішень, пошукова оптимізація, технічну підтримку та супровід.

Детальніше про розробку сайтів...

Наші сервіси

Третім важливим напрямком Інтернет агентства Афіна є створення власних популярних Інтернет ресурсів. На даний час створені і успішно функціонують портали «Афіша розваг Луцька» та «Афіша розваг Рівного». За короткий час ці інформаційні ресурси стали лідерами серед сайтів про відпочинок у Луцьку та Рівному.

Афіші є прекрасним рекламним майданчиком з чітко вираженою цільовою аудиторією. Для рекламодавців агентство пропонує пакети рекламних послуг для закладів, що відносяться до спеціалізації порталів. Також ефективною рекламою є розміщення банерів на сторінках порталів.

Детальніше про наші сервіси...

 

Підтримка наших клієнтів

  • Надання хостингу сайтам наших клієнтів
  • Навчання користувачів
  • Технічне обслуговування

Надання хостингу

Надання хостингу Для наших клієнтів ми можемо запропонувати послугу хостингу на серверах, що знаходяться за кордоном України.

Навчання користувачів

Ми проводимо навчання для користувачів сайтів, що розробляємо

Технічне обслуговування

Design templateМи завжди готові допрацювати сайти наших клієнтів

З усіх питань звертайтеся:

Телефон: +3(0332)29-90-75
E-mail: post@athena.org.ua
Skype: ihor.master