Інтернет агентство Афіна
Подзвоніть нам Подзвоніть нам: Напишіть нам Напишіть нам:
(0332)29 90 75
(050)240 00 87
(067)332 24 57

Контекстна реклама

Контекстна реклама

Для прикладу :

Користувач шукає меблі для офісу, набирає в рядку пошуку «Офісні меблі» і бачить результати пошуку, а праворуч від результатів пошуку, або зверху розташовані контекстні оголошення. При натисканні на посилання в контекстному оголошенні, користувач потрапляє на сайт рекламодавця, який побажав розмістити оголошення по словосполученню «Офісні меблі». У момент переходу на рекламований сайт з рахунку рекламодавця списується вартість кліка.

Скільки коштує контекстна реклама?

Плата знімається лише за дію, перехід зацікавленого відвідувача на сайт. Мінімальна вартість кліка - 7 копійок. Система ціноутворення - аукціонна. Вище показується рекламодавець, що встановив більш високу ставку за перехід на сайт.

Чому вигідно працювати з «Інтернет агентства Афіна» по розміщенню контекстної реклами:

  • Охоплення аудиторії тільки тих регіонів, в яких Ви зацікавлені рекламуватися.
  • Економія рекламного бюджету. Зменшення вартості кліка, завдяки правильності точного настроювання, збільшення ефективності, відсіювання нецільової аудиторії.
  • Економія часу і трудових ресурсів. Ваші співробітники більше часу приділяють продажу та обслуговування клієнтів, а управління рекламною кампанією ведуть досвідченні фахівці агентства.
  • Швидкий запуск кампанії контекстної реклами - протягом одного робочого дня з моменту затвердження медіа планів.
  • Комплексне розміщення – разом з контекстною рекламою можливе використовувати розміщення інших видів Інтернет реклами, наприклад банерної.
  • Зручна оплата - один рахунок для розміщення контекстної реклами у всіх пошукових системах, банерної реклами, інших послуг з Інтернет реклами.
  • Можна рекламуватися без сайту.

По Вашим побажанням фахівці «Інтернет агентства Афіна» виконають професійний підбір частотних ключових слів, правильно складуть оголошення, проконтролюють позиції об'яв у пошукових системах, а також вироблять своєчасну і прозору звітність.

Контекстна реклама - це реклама, зміст якої відповідає тематиці сторінки, на якій вона розміщена. Замовник реклами сам визначає набір ключових слів, і його контекстна реклама розміщується на сторінках пошукових систем - при пошуку цих ключових слів користувачами (пошукова реклама), або на сторінках тематичних сайтів - в прив'язці до теми сторінки (тематична реклама).

Контекстна реклама - дуже ефективна реклама в Інтернет, тому що вона показується тільки зацікавленому користувачеві Інтернет, з потрібного Вам регіону країни, який вже шукає інформацію про Ваш товар або послугу.

 

header_call_usЗателефонуйте нам та обговоріть з фахівцем Інтернет агентства Афіна всі Ваші питання по рекламі в Інтернет, отримати більше інформації про можливості для Вашого бізнесу

Підтримка наших клієнтів

  • Надання хостингу сайтам наших клієнтів
  • Навчання користувачів
  • Технічне обслуговування

Надання хостингу

Надання хостингу Для наших клієнтів ми можемо запропонувати послугу хостингу на серверах, що знаходяться за кордоном України.

Навчання користувачів

Ми проводимо навчання для користувачів сайтів, що розробляємо

Технічне обслуговування

Design templateМи завжди готові допрацювати сайти наших клієнтів

З усіх питань звертайтеся:

Телефон: +3(0332)29-90-75
E-mail: post@athena.org.ua
Skype: ihor.master