Інтернет агентство Афіна
Подзвоніть нам Подзвоніть нам: Напишіть нам Напишіть нам:
(0332)29 90 75
(050)240 00 87
(067)332 24 57
Інтернет агентство Афіна Інтернет реклама

Інтернет реклама

Реклама в мережі Інтернет на даний час є однією з найбільш ефективних та вигідних видів реклами.

Основні рекламні інструменти, що пропонує «Інтернет агентство Афіна»:

Банерна реклама

internet-reklamaОрганізуємо для Вас розміщення банерів на популярних сайтах Волинської та Рівненської областей. В залежності від особливостей рекламованого бренда, товару, послуги, наші фахівці підберуть сайти з цільовою аудиторію, спеціалізованим контентом, що забезпечить максимальний ефект від банерної реклами.

Детальніше про ціни на банерну рекламу…

Пакети рекламних послуг

Спеціалізовані рекламні пакети на наших сервісах «Афіша розваг Луцька» та «Афіша розваг Рівного» призначені для просування вашої компанії, дозволяють акцентувати увагу відвідувачів на вашому підприємстві, його товарах, послугах, подіях, отримати максимальну увагу аудиторії. Реклама інформація розміщується в першу чергу на сторінках, що містять цільову аудиторію, яка цікава рекламодавцю.

Детальніше про пакети рекламних послуг…

Контекстна реклама

site_disign_1Контекстна реклама в пошукових мережах – популярний інструмент для отримання швидкого ефекту від рекламної компанії. «Інтернет агентство Афіна» розміщує контекстну рекламу в найбільш популярних пошукових системах Google та Яндекс. Наші фахівці професійно підберуть пошукові запити для рекламних оголошень виходячи з особливостей потреб клієнта, нададуть увесь комплекс послуг для розміщення контекстної реклами.

Детальніше про контекстну рекламу...

SEO просування

seoservicesSEO просування – це комплекс робіт по оптимізації та просуванню вашого сайту або окремих сторінок для досягнення максимальної популярності в пошукових системах, що виражається у великій кількості переходів користувачів на ваш сайт з пошукових систем. На відміну від контекстної реклами, SEO просування не дає миттєвого ефекту, на досягнення бажаної мети часто необхідно терміни від одного місяця до півроку. Однак ефект отриманий від SEO просування є довготривалим і часто більш вигідним ніж контекстна реклама.

Кваліфіковані фахівці нашого агентства нададуть вам увесь комплекс послуг по SEO просуванню вашого сайту: аналіз конкурентного середовища, позиціонування сайту, підбір семантичного ядра, оптимізація структури та контексту сайту, нарощування посилань на сайт і т.д.

Детальніше про послугу просування сайту...

Комплексний аудит сайту

Для клієнтів які мають власні Веб-сайти та потребують підвищення їх ефективності, збільшення відвідуваності, «Інтернет агентство Афіна» пропонує послугу Комплексний аудит сайту. Та часто виникає ситуація коли замало мати популярний сайт, необхідно збільшити конверсію у вигляді продажів, як за допомогою Інтернет замовлень так і за рахунок дзвінків від відвідувачів сайту. Для таких клієнтів в нагоді буде послуга Підвищення конверсії сайту.

Важливо !

Особливістю нашого підходу до Інтернет реклами є індивідуальних підхід до кожного клієнта. Набір рекламних інструментів обирається індивідуально і залежить від специфіки продукту або послуги який рекламує наш клієнт.

 

header_call_usЗателефонуйте нам та обговоріть з фахівцем Інтернет агентства Афіна всі Ваші питання по рекламі в Інтернет, отримати більше інформації про можливості для Вашого бізнесу

Підтримка наших клієнтів

  • Надання хостингу сайтам наших клієнтів
  • Навчання користувачів
  • Технічне обслуговування

Надання хостингу

Надання хостингу Для наших клієнтів ми можемо запропонувати послугу хостингу на серверах, що знаходяться за кордоном України.

Навчання користувачів

Ми проводимо навчання для користувачів сайтів, що розробляємо

Технічне обслуговування

Design templateМи завжди готові допрацювати сайти наших клієнтів

З усіх питань звертайтеся:

Телефон: +3(0332)29-90-75
E-mail: post@athena.org.ua
Skype: ihor.master