Інтернет агентство Афіна
Подзвоніть нам Подзвоніть нам: Напишіть нам Напишіть нам:
(0332)29 90 75
(050)240 00 87
(067)332 24 57
Інтернет агентство Афіна Блог Новини Нарешті, ми запустили «Луцький ринок»!!!

Нарешті, ми запустили «Луцький ринок»!!!

Неділя, 17 лютого 2013, 20:41

Настав довгожданий момент, ми запустило в експлуатацію портал «Луцький ринок»!!! Проект задуманий та реалізований як торгівельний центр нашого міста в глобальній мережі. Мета проекту: зробити простим, легким та доступним процес реклами своїх товарів і послуг для підприємств, магазинів та підприємців фізосіб.

З іншої сторони, для потенційних покупців та клієнтів, процес пошуку та вибору потрібного товару або ж послуги стане простим та швидким. Створено новий зручний інструмент, за допомогою якого підприємці зможуть продавати товари та послуги, а покупці з легкістю їх знаходити.

Фактично «Луцький ринок» надасть бізнесу електронну вітрину в Інтернет для реклами товарів і послуг, що надаються в реальному світі. «Луцький ринок» доступний усім підприємцям, що працюють на ринку Луцька. Інформація користувачам подана в чотирьох каталогах: «Товари», «Послуги», «Магазини Луцька», «Підприємства Луцька».

Для клієнтів порталу розроблено прості та зручні пакети послуг, від безкоштовного, що дозволить опублікувати основну інформацію про бізнес, до платних, що мають необмежені можливості і приємно вразять своєю ціною.

«Луцький ринок» шукає 50 перших користувачів, яким буде надано безкоштовно пакет послуг «Люкс» на цілий рік. Взамін ми просимо лише опублікувати інформацію про товари або послуги та ділитись з нами своїми зауваженнями та пропозиціями про роботу порталу.

Якщо Вас зацікавила дана пропозиція просимо створити свою сторінку та розпочати роботу

 

header_call_usЗателефонуйте нам та отримати більше інформації про можливості для Вашого бізнесу

Підтримка наших клієнтів

  • Надання хостингу сайтам наших клієнтів
  • Навчання користувачів
  • Технічне обслуговування

Надання хостингу

Надання хостингу Для наших клієнтів ми можемо запропонувати послугу хостингу на серверах, що знаходяться за кордоном України.

Навчання користувачів

Ми проводимо навчання для користувачів сайтів, що розробляємо

Технічне обслуговування

Design templateМи завжди готові допрацювати сайти наших клієнтів

З усіх питань звертайтеся:

Телефон: +3(0332)29-90-75
E-mail: post@athena.org.ua
Skype: ihor.master