Інтернет агентство Афіна
Подзвоніть нам Подзвоніть нам: Напишіть нам Напишіть нам:
(0332)29 90 75
(050)240 00 87
(067)332 24 57

Наш блог

Завершено розробку сайту Луцької гімназії №18

Четвер, 01 листопада 2012, 20:39

___18_Наше агентство завершило роботи по сайту Луцької гімназії №18. Цей сайт це не лише візитівка гімназії в мережі Інтернет, а потужний інструмент для поширення інформації про життя школи, розповсюдження учбових матеріалів, висвітлення досвіду, тощо.

Детальніше...
 

Портал «Афіша розваг Луцька» вийшов на новий рівень популярності

Вівторок, 30 жовтня 2012, 20:38

LOGO_LutskПровідний інформаційний ресурс нашого агентства «Афіша розваг Луцька», вийшов на новий рівень популярності. Так зараз щомісяця портал відвідує більше 40 тис. відвідувачів. По полярності «Афіша розваг Луцька» впевнено посідає у Луцьку перше місце серед сайтів про дозвілля, розваги та відпочинок.

Детальніше...
 

Модернізація сайту Ківерцівської міської ради

Понеділок, 24 вересня 2012, 20:38

kiverci-gerb Днями наше агентство завершило роботи по модернізації офіційного сайту Ківерцівської міської ради. Фактично створено новий сайт і забезпечено перенесення всієї інформації з попереднього сайту. Сайт розроблено на системі управління контентом Drupal.

Детальніше...
 

Розроблено сайт-візитку на меблеву тематику

Неділя, 19 серпня 2012, 20:37

l«Інтернет агентством Афіна» здійснено розробку сайту на меблеву тематику. На сайті презентовані зразки якісних меблів з натурального дерева. Крім презентації продукції також є можливість отримати інформацію про замовлення меблів.

Детальніше...
 

Створено сайт Ковельської районної ради

Середа, 27 червня 2012, 00:00

«Інтернет агентством Афіна» здійснено розробку сайту Ковельської районної ради http://kovel-rayrada.gov.ua. Це досить цікавий проект виконаний нашою командою. Створений сайт дозволить оперативно та в повній мірі висвітлювати діяльність головного представницького органу Ковельського району, зробить його роботу більш відкритою для людей.

Детальніше...
 

Створено туристичний сервіс на порталі «Афіша розваг Луцька»

Середа, 06 червня 2012, 00:00

turizmДля зручності жителів Луцька та Волині на порталі «Афіша розваг Луцька» створено унікальний сервіс «Туризм», для пошуку інформації по організації свого відпочинку та туристичних подорожей. Цей сервіс дозволяє туристичним агентам самостійно публікувати інформацію про власні туру в розрізі країн світу, а користувачам вибирати серед всього розмаїття інформації від туроператорів.

Детальніше...
 

На порталі «Афіша розваг Луцька» створено нові сервіси

Середа, 23 травня 2012, 00:00

Одним з провідних проектів нашого агентства є проект «Афіша», а саме портали «Афіша розваг Луцька» та «Афіша розваг Рівного». Ці портали ми постійно вдосконалюємо, збільшуємо функціональність, розширюємо базу даних інформації сайтів. Афіші стали своєрідною візиткою нашого агентства.

Детальніше...
 

Виконана робота по просуванню сайту «Євробрук»

Середа, 16 травня 2012, 00:00

З поширенням Інтернет технологій в Україні та широким застосуванням глобальної мережі для вирішення проблем бізнесу, все більше підприємців розуміють просту істину. Мати свій веб-сайт в Інтернеті це вже прогрес, однак створивши сайт, навіть дуже функціональний, зручний та презентабельний, далеко не завжди підприємці отримують бажаний результат у вигляді нових покупців, що дізнаються про товари та послуги саме з Інтернет. Чому? Відповідь полягає в тому, що на сайт потрібно залучити користувачів, причому не будь яких, а саме цільових, що шукають товар або послугу яку пропонує Ваша компанія.

Детальніше...
 

«Луцький ринок»

Четвер, 29 березня 2012, 00:00

"Інтернет агентство Афіна" розпочало унікальний проект «Луцький ринок» по створенню якісної бази даних підприємств та магазинів Луцька, каталогів товарів та послуг луцьких магазинів. Ми створюємо новий зручний інструмент за допомогою якого підприємці зможуть продавати товари та послуги, а покупці з легкістю їх знаходити.

Детальніше...
 

Завершено розробку сайту Локачинської районної ради

Понеділок, 20 лютого 2012, 00:00
Днями фахівцями «Інтернет агентства Афіна» завершено розробку сайту Локачинської районної ради. Створений сайт дозволить оперативно та в повній мірі висвітлювати діяльність головного представницького органу Локачинського району, зробить його роботу більш відкритою для людей.
Детальніше...
 


header_call_usЗателефонуйте нам та отримати більше інформації про можливості для Вашого бізнесу

Підтримка наших клієнтів

  • Надання хостингу сайтам наших клієнтів
  • Навчання користувачів
  • Технічне обслуговування

Надання хостингу

Надання хостингу Для наших клієнтів ми можемо запропонувати послугу хостингу на серверах, що знаходяться за кордоном України.

Навчання користувачів

Ми проводимо навчання для користувачів сайтів, що розробляємо

Технічне обслуговування

Design templateМи завжди готові допрацювати сайти наших клієнтів

З усіх питань звертайтеся:

Телефон: +3(0332)29-90-75
E-mail: post@athena.org.ua
Skype: ihor.master